Eizo

Eizo

Japonská spoločnosť EIZO NANAO Corporation, Ltd. so sídlom v Hakusanu koncipuje svoje produkty z hľadiska technických parametrov ako špičkové výrobky pre oblasť podnikovej sféry a už od svojho založenia v roku 1967 kladie dôraz na výrobu vysoko kvalitných monitorov. Názov EIZO znamená v japončine jasný obraz. Monitory EIZO sú známe svojou spoľahlivostou, stálosťou parametrov a ostrým obrazom. Sú navrhované tak, aby maximálne šetrili zrak svojich užívateľov i pri dlhodobej práci na počítači.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Eizo

Eizo Foris FS2332

Eizo Foris FS2332

24.06.2011 | LCD monitorov, ktoré sú určené vyložene pre hráčov, na trhu príliš nie je a každý nový model preto vítame. V dnešnej novinke sa na jeden taký monitor…

Eizo SX2762W

Eizo SX2762W

28.01.2011 | Dnes sa pozrieme opäť na nový profesionálny monitor, tentoraz od spoločnosti Eizo. Jedná sa o model s označením SX2762W a je veľmi podobný Asusu,…

Eizo uvádí 30 palcový LCD monitor s dokonalými barvami

Eizo uvádí 30 palcový LCD monitor s dokonalými barvami

17.03.2008 | Eizo dúfa, že nový LCD displej bude mať úspech nielen u video editorov, umelcov a grafikov. A akože sa novinka volá? Eizo ColorEdge CG301W.

Ďalšie články

Katalóg Eizo

Srovnání s jinými monitory

V katalógu 222 monitorov Eizo

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 8

14

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.